Brdská padesátka
Home ] Up ] News ] Cyklistika ] Fotbal ] Snooker ] Tenis ] Ostatní ] Odkazy ] Kontakt ] VF ] Tréning ]

 

Poř. Ročník Datum
Den
Závod
Místo
Typ KM Foto Startující Čas Pořadí Odstup od vítěze Tempo Procento
poražených
Krtek Celkově Kategorie Krtek Celkově Kategorie
Ú 40. 18.2.2017
Sobota
Zimní Brdská 50
Řevnice
Poc 50    Jan JUSKA 7:06:08 Ú N N Ú N N 8:31 N
Ú 40. 18.2.2017
Sobota
Zimní Brdská 50
Řevnice
Poc 50   Michal ŠEBESTA 7:06:08 Ú N N Ú N N 8:31 N
Ú. 35. 18.2.2012
Sobota
Zimní Brdská padesátka
Řevnice
Poc 50 Pavel KOLLER 7:32:00 Ú N N Ú N N  9:02 N
Ú 40. 18.2.2017
Sobota
Zimní Brdská 50
Řevnice
Poc 50   Vítězslav OLŠOVSKÝ 8:07:00 Ú N N Ú N N 9:44 N
Ú. 39. 20.2.2016
Sobota
Zimní Brdská 50
Řevnice
Poc 50   Pavel KOLLER 9:11:00 Ú 47(47) 47(47) Ú N N 11:01 N
Ú. 38. 21.2.2015
Sobota
Zimní Brdská 50
Řevnice
Poc 50   Pavel KOLLER 12:26:00 Ú N N Ú N N 14:55 N

2016:
Počasí:
+5°C, ráno sluníčko po obědě zataženo a vytrvalé mrholení.
Start: 7:00-10:00 na železniční zastávce Řevnice, pán tam byl nejméně do 11h.
Cíl: Železniční stanice Klánovice
Doprava: Vlakem do Řevnic in 25% za 30kč, domů z Davle open cart autobusem za 12kč.
Ceny:
Účastnické, Diplom, koláček a řada prospektů.
Okruh: Řevnice-Halouny-Na Soudném-Stožec-Voznice-Kytín-Mníšek pod Brdy-Rymáně-Záhořany-Svatý Václav-Bratřínov-Bojanovice-Bojov-Sloup-Davle.
Mínus: MU na draze, ale za to těžko mohl pořadatel. Plus byla živá kontrola v Kytíně.
Startovné: 25kč.
Report:
           
-Pavel
Strašně se mě nechtělo vstávat, dokopal jsem se až na vlak, kterým bych byl na startu v 9h, ale než jsem se vypravil vše mě ujelo a jel jsem teda na vlak v 10h. Na Smíchově vlaky kvůli Mimořádné události nejezdily a byla zavedena náhradní autobusová doprava. Přemýšlel jsem, že to zabalím a půjdu domů, ale nějak jsem špatně pochopil paní v lístkárně a myslel si, že do Řevnic dojedu na čas. V Radotíně jsme hodinu na vlak čekaly a do Řevnic se dojelo taktéž s hodinový zpožděním. Vlak byl plný pochodníků tak jsem vyrazil jak o závod a byl na registraci třetí. Pán tam naštěstí byl ač to měl balit v 10h. První hodinu ač trasa vedla neustále do kopce jsem dokázal držet 8km/h no musel jsem do toho šlapat jestli jsem chtěl stihnout cíl, musel jsem běžet na hranici svého rekordu. Následující dvě hodiny jsem si rychlost dokázal držet na 7,9km/h. V Kytíně jsem se zdržel kontrolou a trochu se občerstvil a ač mě přemlouvali, abych si v Kovárně něco dal, nenechal jsem se zviklat a vyrazil jsem hned dál a i tak rychlost klesla na 7,5km/h. Paní na kontrole mě potěšila že jsem zatím 44. padesátkař co prošel a beznadějně poslední :-). Začalo drobně pršet a foukat vítr a už to tak nešlo, k rozcestí Na Rovinách to byl docela záběr, pak naštěstí do Mníšku seběh tak jsem si trochu odpočinul, ale na Rymáně a Záhořany to už bylo pajdání. Za Svatým Václavem 2km před Bratřínovem doháním Zdeňka P. a jdeme spolu. Prvních 35km jsem zvládl velmi slušně skoro maratónským tempem, měli jsme docela pohodový náskok to zvládnout do cíle v limitu do 19h. Kecáme a cesta docela utíká. Zdeněk pak domlouvá, že nám nechají diplomy u obsluhy tak se nemusíme ani moc honit a zvolňujeme. Hospoda v Bojově na nádraží dáváme jedno pivo a do kopce na Sloup nám to docela jde. Závěrečný seběh a v cíly jsme přesně v 20h. V cíly se zdravíme se Zdeňkem M. dáváme jedno oslavné a mastíme na autobus, vyšlo to úplně fantasticky.


2012:

Počasí: 4C až 9C, ve vyšších polohách rozbředlý sníh níže potoky vody a bahno
Start: 18.2. 2012   7:25
Doprava: Tam vlakem ze Smíchova do Řevnic za 29kč, nazpátek z Davle do Modřan za 35kč
Trasa:
Lesní cesty občas zledovatělé místy s rozbředlým sněhem, níže spousty bahna a vody, 5% silnice
Report:
        -Pavel
Ze začátku jsem zvolil rychlo chůzí, nechtěl jsem si připadat blbě mezi ostatníma pochodníkama, když jsem osiřel a našel podobně postiženého tak od pátého kilometru jsem začal běžet. Dva kilometry jsme se předháněli a pak to kolegu přestalo bavit a zůstal někde za mnou :-). Až na pár  přestávek na nutné občerstvení (zlikvidoval jsem čtyři dvanáctky a dvě desítky) jsem to vydržel až do konce a kupodivu docela lehce. V euforii jsem se pani v cíly zapomněl zeptat  kolikátý jsem dokončivší padesátkař ..ale asi jsem byl první :-). Ten čas byl poněkud horší tady bych mohl užít výmluvy..kdybych se neobčerstvoval, kdyby nebyly cesty zledovatělí, kdyby nebylo tolik bahna, kdyby na vrcholcích nebylo půl metrů sněhu, kdyby..........:-). ale kecy nemaj cenu a jak by řekl Zdeněček ten čas byl slaboučkej. Jestli chci v Plzni dokončit v limitu budu muset ještě potrénovat.
Domů jsem přišel v pohodě, jsem se vykoupal najedl a myslel si, že to můžu v pohodě absolvovat ještě jednou. Chyba lávky po hodině jsem vytuhnul a ráno jsem nemohl vstát jsem se nemohl ani pohnout a tak jsem bohužel musel odpískat Chýňavu :-( , ale moc se mě to líbilo určitě budu opakovat.

Zázemí: 
Za 25kč zcela luxusní výbava. Parádní mapka(viz fotogalerie) plus itinerář dle kterého nešlo zabloudit. V pohodě jsem se mohl soustředit na výkon žádný kufrování by si měli vzít příklad borci z ledopádů :-). V cíly diplom,sušenka a bonbon.Kontroly formou samokontrol kdy se opisovaly č.p. budov MÚ v daných vesnicích. Při trasování do navigace jsem trefil trasu ze 100% prostě všechno vyšlo jak mělo.

Trasa:
(údaje navigace 50,67km a 952m nastoupaných)



Převýšení: