Home ] Up ] News ] Cyklistika ] Fotbal ] Snooker ] Tenis ] Ostatní ] Odkazy ] Kontakt ] VF ] Tréning ]

Typ KM Foto Startující Čas Pořadí Odstup od vítěze Tempo Procento
Krtek Celkově Kategorie Krtek Celkově Kategorie
1. 53. 15.10.2016
Sobota
Pražský maratón
Praha
Běh 42,2   Pavel KOLLER 4:24:27 1 132(157) 42(52) V +1:39:56 +1:26:45 6:16 16,03%

-Pavel
Ideální počasí, téměř bez převýšení a bez šíleného ranního vstávání. Obrovská šance na osobáček, i když jsem se moc dobře necítil a forma taky nic moc pořád jsem doufal, že to nějak dopadne. Startoval jsem poslední a než jsem se rozběhl první kilák za 7min byl děsivý, jsem začal jankovatět a další jsem dal za 4:10 pak jsem se uklidnil a začal běhat kolem 5:10. Bylo to, ale dost na sílu žádná lehkost. Na půlce 1:47 což teoreticky šlo, ale pak to přišlo běžecky jsem umřel. Další dvě kola jsem šel, osmé jsem zkusil indiánsky a až poslední jsem se zase rozeběhl a celkem i slušně zaběhl. Chtěl jsem to už vzdát a vykašlat se na to, pak jsem si řekl, že dokud se nebude čekat jenom na mě tak to zkusím. Nakonec ten čas na to že jsem polovinu šel pěšky docela ujde, ale to pořadí to je bída.
Humorná historka: z kolegou běžcem předstíráme běh asi tak 9min/km má v ruce petku metr od něj koš s mini otvorem na odpadky. Kolega se otvor pokouší trefit na dálku, ale bohužel, petka mizí ve křoví kde jí těžko někdo najde :-) přemýšlím, že zastavím a lahev do koše hodím, ale bojím se, že dostanu vynadáno :-) po dalších deseti metrech přecházíme oba do chůze  :-).
Po proběhnutí cílem luxusní sprchy a neomezený bufet, párek, polévka, rohlíky, čokoláda.......
Bylo by to super, ale prostě mě ty Pražský maratony nejdou :-(

2016:
Počasí:
13°C Zataženo.
Start: 10:00 u stadionu Olympu.
Cíl: do 15:00 opět u stadionu Olympu, ve výsledcích byly všichni co doběhli i ti po limitu.
Doprava:
MHD
Ceny:
Účastnické, jablko, sušeka, banán. V cíly pak párek a čaj podle libosti.
Okruh: 10*okruh Stromovkou.
Mínus: Super sprchy, teplá voda po závodě bodla.
Startovné: 400kč.
Report:

-Pavel
Nemohl jsem usnout a byl vzhůru až do čtyř hodin. Ráno se mě nechtělo vstávat a přemýšlel jsem, že to zabalím a nikam nepůjdu. Vykopal jsem se na poslední chvíli a na start musel běžet. Chtěl jsem něco zaběhnout tak jsme se zavěsil za Míru V. po druhém kole nás doběhl Pepa L. a Míru jsme utrhli. Začalo to být prestižní a s Pepou jsme závodily jak o život. Tempo na mě bylo hodně vysoký, ale pustit jsem ho nechtěl. Půlka za 1:56, nebyla nic moc při tom vypětí. Pepa stále nezpomaloval, došlo mu až po 30km, mě bohužel o pár metrů dál. Začali jsme bojovat v předstírání běhu, ale jeden druhému jsme se nemohli vzdálit. Při náběhu do posledního kola jsem začal Pepu trochu trhat a radoval se, že v klidu doběhnu. Po kilometru se ovšem přede mě přehnal šílenou rychlostí, naštěstí jsem zachytil jeho nástup,  ale strašně jsem se bál, že takhle poběžíme až do cíle. Po 200m ho to naštěstí přešlo a zvolnili jsme. Bál jsme se co dalšího vymyslí. Naštěstí mě zachránil Zdeněk, viděl jsem ho v dálce jak mu dochází a vzepjal se k výkonu, přeci jenom by to byla dost cenná výhra nakonec se podařilo a dal jsem je oba. Čas sice nic moc, ale asi už to lepší nebude.