Doprava: Vlakem do Plzně IN 25 80kč. Zpátky mě Mirek H. vzal do Berouna odtud vlakem IN 25 50kč dohromady 130kč.
Účastnické, tři nádherný medaile a za třetí místo v kategorii super tričko.
Mínus: Super závod.
Startovné: 300kč.
Report:

-Pavel
Ze Svratky jsem přijel dost pozdě a šel spát až kolem půlnoci a ráno jsem musel vstávat v pět hodin, no žádná diskotéka. V Plzni jsem trochu za zkratoval a místo toho, abych jel vlakem ,nebo tramvají jsem si dal tříkilometrový pěší přesun. Stadión naprosto luxusní s naprosto luxusním zázemím. Trochu jsme měl obavy, že se kola opět budou čárkovat, ale čipy naštěstí byly :-).
Bál jsem se, že po Svratce mě to moc nepůjde a když jsem prostudoval startovku nějak mě nenapadalo kdo by mohl skončit za mnou, představa, že na mě bude muset Vlasta půl hodinu čekat byla děsivá. Taky, že jo hned po startu všichni vyrazili a já poslední, s hrůzou sledoval jak se můj odstup zvětšuje. Po deseti kolech, začali lidi trochu zpomalovat a moje ztráta se stabilizovala, trochu jsem si oddychl, ono být předstižen předposledním o kolo to se tak těžko z toho posledního místa dostává. Pár lidí jsem i předběhl, ale nevěděl jsme jestli to jsou 10,20, nebo 30, tak pro mě byla důležitá Eliška. Běželo se dobře a kolem 10km jsem dal Elišku a celkem v poho jí i utekl. Dalším mým přáním bylo dostat se do skupiny, která celou dobu kroužila spolu Martina, Veronika, Mirek K. a Venca. Na Mirka V., který byl další na řadě jsem už ztrácel čtyři kola tam to bylo asi už neprůchozí.
Po 16km jsem sekal stále jedno kolo jako druhé a ostatní začali hromadně zpomalovat. Dal jsem skupinu před sebou a začal jim nadělovat kolo za kolem a Mirkovi V. jsem dokonce dvě kola vrátil. Závěr, když už bylo jasné, že Mirka V. nedám a na za mnou Mirka K. jsme měl náskok okruhu a půl jsem trochu odflákl.
Bál jsme se, že těch 105 kol bude nekonečných, ale celkem to uběhlo, podal jsme super výkon a s časem naprostá spokojenost.