Mistrovství ČR strojvedoucích metra trasy "A"
Home ] Up ] News ] Atletika ] Cyklistika ] Fotbal ] Snooker ] Tenis ] Odkazy ] Kontakt ] VF ] Tréning ]

 


Akce:
Otevřené mistrovství ČR strojvedoucích metra trasy "A"

Sport:
Badminton

Termín:
 4.4.2009    9:00-13:00
Místo:
Areál Hamrsport Braník ul.Vltavanů 1542  
Popis:
Ráno jsem byl na místě už v 8:15.Za chvilku přišel Zdenda s Pavlem tak jsme nalosovaly,ještě večer mě potvrdilo účast 18lidí,ráno to bylo horší čtyři lidi se nedostavily s toho pouze jeden se omluvil...Petr Mudroň se dostavil o hodinu později ..ale zaplať bůh , že se dostavil.Základní skupiny se hráli do 15-čtyřčlené do 21-tříčlené,první dvě kola play-off do 15 dále pak do 21.hrálo se o všechna místa , každý si zahrál nejméně šest utkání...skončily jsme skoro přesně na minuty,kdy finále se dohrálo 13:00.Bál jsem se , že to dopadne hůře.
 
Výsledky:
Skupina   “A”

 

STEHNO
Petr

PRAUSOVÁ
Ilona

KOLLER
Pavel

KUBAČ
Petr

Bilance
Body

Scóre sety
Scóre body

Pořadí

STEHNO
Petr

 

2:0
15:7
15:9

2:1
11:15
15:8
15:7

2:0
15:6
15:6

3   0
6

6:1
101:58

1.

PRAUSOVÁ
Ilona

0:2
7:15
9:15

 

2:0
15:10
15:10

2:0
15:7
15:9

2   1
4

4:2
76:66

2.

KOLLER
Pavel

1:2
15:11
8:15
7:15

0:2
10:15
10:15

 

2:0
15:8
15:8

1   2
2

3:4
80:87

3.

KUBAČ
Petr

0:2
6:15
6:15

0:2
7:15
9:15

0:2
8:15
8:15

 

0   3
0

0:6
44:90

4.

Skupina  “B”

 

BENEŠ
Bedřich

MUDROŇ
Petr

VLKOVÁ
Lenka

Bilance
Body

Scóre sety
Scóre body

Pořadí

BENEŠ
Bedřich

 

2:0
15:6
15:6

2:0
15:4
15:1

2   0
4

4:0
60:17

1.

MUDROŇ
Petr

0:2
6:15
6:15

 

2:0
15:10
15:12

1   1
2

2:2
42:52

2.

VLKOVÁ
Lenka

0:2
4:15
1:15

0:2
10:15
12:15

 

0   2
0

0:4
27:60

3.

Skupina   “C”

 

FANČAL
Viktor

ŠLEZINGR
Zdeněk

PRANDŽEV
Luboš

HNÁTEK
Pavel

Bilance
Body

Scóre sety
Scóre body

Pořadí

FANČAL
Viktor

 

2:1
11:15
16:14
15:8

2:0
15:5
15:3

2:0
15:1
15:1

3   0
6

6:1
102:47

1.

ŠLEZINGR
Zdeněk

1:2
15:11
14:16
8:15

 

2:0
15:10
15:9

2:0
15:6
15:5

2   1
4

5:2
97:72

2.

PRANDŽEV
Luboš

0:2
5:15
3:15

0:2
10:15
9:15

 

2:0
15:4
15:3

1   2
2

2:4
57:67

3.

HNÁTEK
Pavel

0:2
1:15
1:15

0:2
6:15
5:15

0:2
4:15
3:15

 

0   3
0

0:6
20:90

4.

Skupina  “D”

 

DUNDER
Jiří

MADEJA
Jan

VLK
Roman

Bilance
Body

Scóre sety
Scóre body

Pořadí

DUNDER
Jiří

 

2:0
21:12
21:17

2:0
21:9
21:16

2   0
4

4:0
84:54

1.

MADEJA
Jan

0:2
12:21
17:21

 

2:0
21:19
24:22

1   1
2

2:2
74:83

2.

VLK
Roman

0:2
9:21
16:21

0:2
19:21
22:24

 

0   2
0

0:4
68:87

3.

Play-off
  

 

A1 Stehno Petr

 

 

 

 

 

Stehno Petr

 

 

 

volný los

 

 

 

 

 

 

Stehno Petr

 

 

D2 Madeja Jan

 

2:0(9;12)

 

 

 

Prandžev Luboš

 

 

 

C3 Prandžev Luboš

2:0(9;4)

 

 

 

 

 

 

Stehno Petr

 

B1 Beneš Bedřich

 

 

2:0

 

 

Beneš Bedřich

 

 

 

A4 Kubač Petr

2:0(6;7)

 

 

 

 

 

Beneš Bedřich

 

 

C2 Šlezingr Zdeněk

 

2:0(9;10)

 

 

 

Šlezingr Zdeněk

 

 

 

D3 Vlk Roman

2:0(8;7)

 

 

 

 

 

 

 

Stehno Petr

C1 Fančal Viktor

 

 

 

2:1

 

Fančal Viktor

 

 

 

volný los

 

 

 

 

 

 

Fančal Viktor

 

 

A2 Prausová Ilona

 

2:0(9;10)

 

 

 

Prausová Ilona

 

 

 

B3 Vlková Lenka

2:0

 

 

 

 

 

 

Fančal Viktor

 

D1 Dunder Jiří

 

 

2:1(-18;8;10)

 

 

Dunder Jiří

 

 

 

C4 Hnátek Pavel

2:0(8;9)

 

 

 

 

 

Koller Pavel

 

 

B2 Mudroň Petr

 

2:0(6;8)

 

 

 

Koller Pavel

 

 

 

A3 Koller Pavel

2:0(9;7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupiny o 9.-14.místo
          Skupina  “A”

 

KUBAČ
Petr

VLK
Roman

MADEJA
Jan

Bilance
Body

Scóre sety

Pořadí

KUBAČ
Petr

 

2:0
15:13
15:10

2:0
15:9
15:11

2   0
4

4:0
60:43

1.

VLK
Roman

0:2
13:15
10:15

 

2:0
16:14
15:11

1   1
2

2:2
54:55

2.

MADEJA Jan

0:2
9:15
11:15

0:2
14:16
11:15

 

0   2
0

0:4
45:61

3.

           Skupina  “B”

 

MUDROŇ
Petr

HNÁTEK
Pavel

VLKOVÁ
Lenka

Bilance
Body

Scóre sety

Pořadí

MUDROŇ
Petr

 

2:0

2:0

2   0
4

4:0

1.

HNÁTEK
Pavel

0:2

 

2:0

1   1
2

2:2

2.

VLKOVÁ
Lenka

0:2

0:2

 

0   2
0

0:4

3.

  o 5.-8.místo
PRAUSOVÁ Ilona-DUNDER Jiří  2:0
ŠLEZINGR Zdeněk-PRANDŽEV Luboš  2:0(9;9)

o 3.místo
KOLLER Pavel-BENEŠ Bedřich  2:1

o 5.místo
ŠLEZINGR Zdeněk-PRAUSOVÁ Ilona  2:0

o 7.místo
DUNDER Jiří-PRANDŽEV Luboš  2:0

o 9.místo
KUBAČ Petr-MUDROŇ Petr  2:1

o 11.místo
VLK Roman-HNÁTEK Pavel  2:0(11;15)

o 13.místo
MADEJA Jan-VLKOVÁ Lenka  2:0(6;9)

Pořadí

Jméno

Zápasy

Výhry

Prohry

Scóre

1.

STEHNO Petr

6

6

0

12:2

2.

FANČAL Viktor

6

5

1

11:4

3.

KOLLER Pavel

7

4

3

10:7

4.

BENEŠ Bedřich

6

4

2

9:4

5.

ŠLEZINGR Zdeněk

7

5

2

11:4

6.

PRAUSOVÁ Ilona

7

4

3

8:6

7.

DUNDER Jiří

6

4

2

8:4

8.

PRANDŽEV Luboš

7

2

5

4:10

9.

KUBAČ Petr

7

3

4

6:9

10.

MUDROŇ Petr

6

3

3

7:6

11.

VLK Roman

6

2

4

4:8

12.

HNÁTEK Pavel

7

1

6

2:12

13.

MADEJA Jan

6

2

4

4:8

14.

VLKOVÁ Lenka

6

0

6

0:12

Startovné:
150kč

Ceny:
První tři v celkovém pořadí poháry a spousty cen pro všechny :o)

Fotky
 
WebZdarma.cz